У міноборони Білорусі звинуватили Польщу в підготовці до “наступальної” війни

У міністерстві оборони Білорусі заявили, що “мілітаризація Польщі вказує на підготовку Варшави до наступальної війни”. Там обурилися, що Польща, котра щодня спостерігає на своїх кордонах російську агресію, посилює боєздатність своєї армії. news.obozrevatel.com

Із відповідною заявою виступив заступник начальника Генерального штабу збройних сил Білорусі з бойового управління генерал-майор Валерій Гнилозуб. Його процитували білоруські пропагандисти.

“Ми однозначно оцінюємо, що розгорнуті в суміжних країнах формування НАТО можуть стати основою для створення ударних угруповань проти Росії та Білорусі як її найближчого союзника. В інтересах цього з метою розширення можливостей щодо прийому та розміщення військових формувань об’єднаних збройних сил НАТО на території суміжних держав ударними темпами розвивається військова інфраструктура”, – видав він.

Гнилозуб злякався, що в Польщі, Литві та Латвії здійснюється реконструкція навчальних центрів та полігонів для забезпечення діяльності військових контингентів НАТО.

“Ударними темпами йде мілітаризація сусідніх держав, насамперед Республіки Польща. Це політичний курс, який явно вказує на підготовку Варшави до війни, причому не оборонної, як це намагається представити польське військово-політичне керівництво”, – продовжив білоруський військовий.

Він також заявив, що Польща планує значно збільшити бойовий потенціал армії за рахунок закупівлі ударних озброєнь американського та південнокорейського виробництв.

“За оцінкою міноборони, у перспективі реалізація всіх планів щодо нарощування бойового потенціалу своїх збройних сил дозволить Польщі самостійно, фактично без підтримки НАТО, проводити військові операції з обмеженими цілями”, – додав він.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN