У МЗС назвали указ Путіна про спрощену процедуру громадянства РФ для українців зазіханням на суверенітет

Міністерство закордонних справ України засудило указ російського диктатора Володимира Путіна щодо спрощення порядку надання російського громадянства для українців. Це рішення – несумісне з нормами та принципами міжнародного права, воно є черговим посяганням на суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

Паспортизація українських громадян юридично нікчемна і не матиме правових наслідків для України, наголошується у заяві на сайті МЗС. У Відомстві зазначили, що таким указом Путін хоче “затягнути зашморг на шиях” мешканців тимчасово окупованих територій України, змушуючи їх брати участь у злочинній діяльності окупаційних адміністрацій та російської армії.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба підкреслив, що цей указ є нікчемним і свідчить лише про загарбницькі плани Путіна, які Збройні сили України зруйнують за належної підтримки міжнародних партнерів.

Відео дня:

“Українським громадянам не потрібне путінське громадянство, а спроби нав’язати його силою приречені на провал… Зараз критично важливо посилити допомогу нашій державі. Закликаю партнерів до жорсткої реакції на нові паспортні фантазії Путіна: терміново надати Україні більше важкого озброєння та запровадити нові економічні санкції проти Росії”, – заявив Кулеба.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
У МЗС назвали указ Путіна про спрощену процедуру громадянства РФ для українців зазіханням на суверенітет