“У нас є що повертати”: У Держдумі згадали про “російську Аляску” та пригрозили США (відео)

У Державній думі країни-агресора Росії вирішили вкотре спробувати налякати Сполучені Штати Америки. У РФ згадали про те, що Аляска, яка є одним із штатів США, колись була російською. Таку заяву в середу, 6 липня, на засіданні Думи зробив речник російського парламенту В’ячеслав Володін. Він сказав, що США повинні завжди пам’ятати про історію Аляски, передають Патріоти України.

Володін закликав американський уряд “подумати про те, що РФ теж є, що повертати” і заявив, що Росії “завжди є чим відповісти”. “Порядність не означає слабкість. Нам є завжди чим відповісти. А Америка нехай завжди пам’ятає: там є частина її (Росії – Ред.) території – Аляска. Ось коли вони починають намагатися розпоряджатися нашими ресурсами за кордоном, перш ніж це робити, подумають, що нам є, що теж повертати”, – сказав Володін на засіданні Думи.

Нагадаємо: підписання договору про продаж Аляски США відбулося 30 березня 1867 року у Вашингтоні. Територію площею 1 мільйон 519 тисяч квадратних кілометрів Російська імперія продала за 7,2 мільйона доларів золотом, тобто 4,74 долара за 1 квадратний кілометр. Імператором тоді був Олександр ІІ.

Відео дня:

Остаточно Аляску було передано США 18 жовтня того ж року. До форту Сітка прибули російські комісіонери на чолі з адміралом Олексієм Пещуровим. Над фортом урочисто спустили російський прапор та підняли американський.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“У нас є що повертати”: У Держдумі згадали про “російську Аляску” та пригрозили США (відео)