”У п’ятницю будуть прийняті історичні рішення”, – Кох пояснив, чому Кремль знову затягнув волинку про ядерку

Захід готується поставити крапку у війні РФ проти України, що налякало Кремль, вважає Альфред Кох.

Захід готується поставити крапку у війні РФ проти України, що налякало Кремль, вважає Альфред Кох. dialog.ua
Країни Заходу почали одна за одною анонсувати постачання Україні броні. Очевидно, наступна зустріч “Рамштайн” буде історичною за підтримкою Києва. І це дуже лякає Москву.

Таку думку у своєму блозі в Telegram висловив колишній заступник голови російського уряду, а нині затятий критик путінського режиму Альфред Кох.

Він звернув увагу на особисту зустріч Головкому ЗСУ Валерія Залужного з американським колегою Марком Міллі у Польщі. Говорили вони про зброю, яка потрібна Києву для розгрому російської армії. Це 300 танків, сотні бронемашин та гаубиць.

Вже обговорюється масове постачання Києву танків Leopard. Перший крок у цьому питанні вже зробила Польща, анонсувавши передачу ЗСУ 14 одиниць.

Позитивним сигналом для Києва стала і зміна в Німеччині міністра оборони, яка тривалий час чинила опір постачанню Києву “Леопардів”. Джерела запевняють, що на “Рамштайні” Берлін оголосить про зміну позиції у цьому питанні.

“Є ще маса ознак того, що в п’ятницю (20 січня – ред.) буде прийнято рішення, протиставити яким Путіну та його банді буде нічого, тому знову, після довгої перерви, його пропагандисти затягли волинку про превентивний ядерний удар (…) , про “ви здохнете, а ми – до раю”, – розповів Кох.

Він запевнив, що вище керівництво Росії не має планів натискати на “червону кнопку”. І Україна, і Захід вже припинили звертати увагу на ці погрози.

“Жодної ядерної зброї вони застосовувати не будуть, інакше не готували б народ до нової мобілізації, героїчної смерті та затяжної війни”, – констатував Кох.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN