У Пентагоні вперше заявили, що ЗСУ розпочали контрнаступ

Український контрнаступ показав, що українці “творчо” інтегрують військовий потенціал, наданий США та іншими країнами, у свої операції. У зв’язку з цим останніми днями було помічено “деякі обнадійливі ознаки”.

Про це заявила заступниця міністра оборони США з питань політики Саша Бейкер, пише CNN. Він наголосив, що у Пентагоні уважно стежать за ходом контрнаступу.

“Я думаю, що ми бачили деякі обнадійливі ознаки, особливо в останні день або два. Але знову ж таки, росіяни – це грізний противник, і попереду, я думаю, довга битва”, – попередила представниця міністерства.

Це вперше, коли в Пентагоні назвали українську операцію контрнаступом, чого раніше уникали його представники, включно з міністром оборони США Ллойдом Остіном та головою Об’єднаного комітету начальників штабів генералом Марком Міллі.

Нагадаємо: раніше у Пентагоні заявили, що “рішуче налаштовані” на безперебійні постачання військової допомоги Україні. Війна, розв’язана Росією, зараз перебуває “у ще одному ключовому моменті”.

Відео дня:

Глава оборонного відомства США зазначив, що Америка продовжує допомагати Збройним силам України зброєю, технікою та іншим необхідним. Таку допомогу в оборонній сфері він назвав безпрецедентною.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
У Пентагоні вперше заявили, що ЗСУ розпочали контрнаступ