У Пентагоні заявили, що Росія не відмовилася від планів захопити Харків

Росія досі мріє захопити Харків. Незважаючи на те, що українські захисники відкинули війська окупантів від міста, від своєї мети вороги не відмовилися.

Про це заявив спікера Пентагону Джона Кірбі під час свого брифінгу. Він зазначив, що ЗСУ досі надійно тримають оборону.obozrevatel.com

“Вони ніколи не здавали Харків. І, як я сказав днями, ми бачили ознаки того, що їм вдалося відтіснити російські війська приблизно на 20-30 миль (32-48 км – ред.) на схід від Харкова. І росіяни не добилися там жодного прогресу”, – сказав представник Міноборони США.

Відео дня:

Однак у Пентагоні все ще вважають, що росіяни хочуть роздобути Харків. “Я маю на увазі, вони теж не дали йому спокій. І знову ж таки, ми багато говорили про це, але якщо ви просто подивіться на карту, ви побачите, що це велике промислове місто, і воно знаходиться прямо на північно-західному краю того, що ми вважаємо територією Донбасу. Хоча технічно це не відноситься до зони ООС… У росіян все ще є плани на Харків, але вони не досягли жодного прогресу”, – додав Кірбі.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
У Пентагоні заявили, що Росія не відмовилася від планів захопити Харків