У понеділок “слуги” розглянуть виключення скандального нардепа Дубінського з фракції

Новини
11 січня Управління контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США запровадило санкції проти семи людей та чотирьох організацій, які є частиною пов’язаної з Росією мережі закордонного впливу. Серед них і скандальний нардеп.

У понеділок о 18:00 почнеться засідання фракції “Слуга народу”, де розглянуть призначення першим віце-прем’єром Юрія Вітренка та виключення з фракції Олександра Дубінського, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал PavlovskyNews.”Засідання відбудеться за участю президента Володимира Зеленського. Депутати уточнюють, що питання по Дубінському буде розглядатися після основних. На порядку денному – головні законопроекти майбутнього пленарного тижня: “про Бюро економічної безпеки, СБУ, законопроекти про всеукраїнський референдум і про систему громадського здоров’я”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що планується розгляд законопроектів про легалізацію медичного канабісу, про дозвіл на вогнепальну зброю, а також законопроект, який надасть можливість конфіскувати житло за борги по ЖКГ.
Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN