“У Путіна немає виходу”: Генерал пояснив, чому Україна поверне Крим і Донбас

Україна може повернути Крим і Донбас наступного року, навіть якщо Путін залишатиметься при владі в Росії. Про це в інтерв’ю Главреду заявив голова Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр.), генерал армії України Микола Маломуж.

За словами генерала, свою поразку в Україні Путін представить, як черговий “жест доброї волі” з боку Росії.”У Путіна немає іншого виходу – або воювати далі ядерними засобами, або домовлятися. Росія буде відступати і формувати статус-кво. Путін буде змушений продемонструвати черговий “жест доброї волі” на кшталт відступу з острова Зміїний або з Київської, Чернігівської та Сумської областей, особливо якщо Захід погодиться, щоб він ще залишався при владі в ослабленій Росії”, – вважає Микола Маломуж.

При цьому генерал визнає, що відхід Путіна від влади прискорив би реалізацію оптимістичного сценарію зі звільнення всіх окупованих Росією територій України, включаючи Крим.

“Будь-хто, хто б не прийшов на зміну Путіну, навіть якщо зараз він начебто підтримує агресію, почне шукати шляхи виходу з ситуації, що склалася. …Хоча за Крим будь-який наступник Путіна ще спробує боротися, проте особливих перспектив утримати його вже не буде”, – зазначив Маломуж.

Крім того, генерал запевнив, що Росія не здійснить повторної спроби напасти на Україну, якщо Путін втримається при владі. “Багато хто говорить про те, що, якщо Путін залишиться, то через деякий час він знову нападе. Але я переконаний, що можливостей напасти у нього буде дуже мало, тому що він програє в Україні, і програє стратегічно. Якщо санкції залишатимуться, то Росія програє і економічно, і політично, і енергетично”, – наголосив Маломуж.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN