Connect with us

Новини

У Путіна проблеми: у Британії пояснили, чому РФ зосередилася на “логістичній” війні

У Росії можуть закінчуватися ракети та обладнання, необхідні для продовження бойових дій проти України, і окупанти ведуть “логістичну війну”, щоб забезпечити поставки для своїх сил. Крім того, генерали Путіна звинувачують один одного, побоюючись “чисток” за невдале вторгнення, передають Патріоти України.

Про це заявив британський адмірал сер Тоні Радакін, начальник штабу оборони, передає Daily Mail. За словами військовослужбовця, Росія зазнає “неймовірного політичного та військового тиску”, щоб “спецоперація” принесла результати.

“Потенційно в нього [Путіна] є проблеми, тому що темпи витрат і жорсткість бою зовсім інші, ніж ті, які він відчував 24 лютого”, – заявив адмірал. Як сказав він, по ЗС РФ було завдано “серйозного удару” і з ладу виведено 25% сил – або за рахунок загибелі солдатів, або за рахунок пошкодження батальйонних тактичних груп.

Радакін зазначив: хоча існують “реальні ризики” того, що росіяни можуть закріпитися на Донбасі – у новому центрі їхнього наступу, – у них було мало часу для необхідних покращень після відступу з півночі України.

Advertisement

А міністр оборони Великобританії Бен Уоллес під час візиту до Фінляндії заявив, що вищі офіцери РФ стали цапами-відбувайлами за невдале вторгнення й тепер звинувачують один одного в “катастрофі”.

За словами Воллеса, генерали були змушені наблизитися до лінії фронту, намагаючись “розібратися в цій трясовині, в якій вони перебувають”, і “кричачи на людей”, але це зазвичай не дає “найкращого результату”. Британський міністр оборони також сказав, що “трясовина” окупантів може незабаром перетворитися на “розгром”, якщо вони знову зазнають невдачі, як це сталося на північ від Києва.

Прокоментуйте:
Advertisement