У Раді не виключили ударів західною зброєю по Москві: “Всі військові об’єкти є легітимними цілями”

Місця, де в Росії, наприклад, зберігаються ракети, є законними військовими цілями.

Усі військові об’єкти Росії є законними цілями для ударів з боку України, заявив нардеп та член комітету парламенту з питань нацбезпеки Федір Веніславський.

Про це політик сказав у інтерв’ю виданню Bild.

Веніславський не погоджується з думкою, що Україна має взяти на себе зобов’язання не застосовувати військові технології на території РФ.

“У деяких західних експертів є думка, що Україна повинна взяти на себе зобов’язання, що вона не буде використовувати свої військові технології на території Російської Федерації. Ця ідея прийшла з паралельного світу”, – наголосив нардеп.

Він пояснив, що країна-агресорка продовжує атакувати мирні українські міста зі своєї території та з території Білорусі. Тож місця, де в Росії, наприклад, зберігаються ракети, є законними військовими цілями.

Всі військові об’єкти, з яких ведеться війна проти України, є легітимними військовими цілями“, – сказавВеніславський.

На уточнювальне питання, чи стосується сказане ним і Москви, політик відповів: “Будь-який командний пункт у російській столиці є законною військовою ціллю. Я не бачу жодних проблем у тому, щоб атакувати їх”.

Нагадаємо, 2 лютого очільник Міноборони України Олексій Резніков про потребу держави в далекобійних ракетах з дальністю до 300 км. Міністр запевнив, що Україна готова гарантувати, що ця західна зброя не буде залучена до атак по території Росії.

Водночас у Пентагоні прокоментували можливість використання Україною далекобійних ракет від США для звільнення Криму, сказавши, що українське командування самостійно ухвалює рішення щодо операцій зі звільнення своїх територій. Йдеться і про далекобійні ракети GLSDB з дальністю до 150 км, які США планують надати Україні.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN