У РФ на в’їзді до Волгограда поставили дорожні знаки з написом “Сталінград” через візит Путіна

У російському Волгограді на всіх основних в’їздах дорожні знаки з вказівкою міста замінили на знаки з написом “Сталінград”. Так волгоградці підготувалися до приїзду глави РФ Володимира Путіна.

Його анонсували на перші дні лютого. Про це повідомляє російський “Интерфакс” (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця)news.obozrevatel.com

Зазначається, що таке перейменування Волгограда, відповідно до рішення місцевої влади, робиться 10 днів на рік. Зокрема й 2 лютого, коли росіяни відзначають день завершення Сталінградської битви.

Водночас відомо, що з 30 січня по 5 лютого в місті чекають візиту російського диктатора Путіна.

Перед цим центр Волгограда спішно почали приводити до ладу, написавши: “Сталинград – родина победы”. Крім того, до 3 лютого там ввели заборону на транзитний проїзд великовантажного і великогабаритного транспорту, зокрема того, що перевозить небезпечні вантажі.

У РФ на в'їзді до Волгограда поставили дорожні знаки з написом ''Сталінград'' через візит Путіна

Напередодні прессекретар лідера Кремля Дмитро Пєсков заявив, що Путін приїде у Волгоград на один день, але не уточнив, чи візьме він участь в урочистостях.

Волгоградські видання пишут, що у місті в межах святкових заходів також очікують на візит засновника ПВК “Вагнера” Євгена Пригожина і глави Чечні Рамзана Кадирова.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN