У РФ запустили новий фейк про “анестезуючі таблетки” ЗСУ, які “роблять в американських лабораторіях”

Російські пропагандисти зняли ще один безглуздий фейковий ролик про те, як нібито знайшли на позиціях ЗСУ “бойові анастезуючі засоби”. За словами росіян, їх виробляють у вигаданих ними самими “американських лабораторіях”.

На ролику, який з’явився в мережі, видно, як російський окупант дістає з окопа пакетик із пігулками різного кольору. obozrevatel.com (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Це так званий БАС – бойовий анестезуючий засіб, яким вони користуються. Неодноразово наші бійці стикалися з тим, що вони біжать з шаленими очима в затиск навіть на танку, з автоматом”, – говорить людина в російській формі.

Він стверджує, що засоби українці нібито приймають, щоби не відчувати болю та втоми.

Відео дня:

“Так, це ті самі препарати. Можливо, навіть виготовлені в американських лабораторіях, які розміщені на території України. БАС включає психотропну речовину, яка виробляє стільки адреналіну в кров, що людина забуває, що таке біль і втома”, – сказав він.

Росіяни зганьбилися черговим фейком

“Розповідали навіть, що коли підбили БТР, побачили українського солдата, то він назад заліз у БТР мабуть щось антишокове прийняв. Коли по ньому почали стріляти, він цього навіть не відчував, вільно йшов. Інша людина, без допінгу, вже б давно загинула, а він ще дуже довго йшов”, – сказав інший чоловік на відео.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
У РФ запустили новий фейк про “анестезуючі таблетки” ЗСУ, які “роблять в американських лабораторіях”