У Рівному депутатка nотрапила в гучнuй скандал через … дuтину

Новини

Оксана Майборода, депутатка від Європейської Солідарності в місті Рівне, пережила кілька діб онлайн-булінгу, передають Патріоти України.

26 лютого о 10 ранку її колега Зураб Кантарія опублікував у Facebook фото, де видно, як молода жінка тримає на одній руці дитину, а в іншій мікрофон і виступає перед заповненим залом слухачів. “Оксана Майборода – молодчинка: розказує про важливість зелених коридорів у містах з Поліною на руках”, – підписав Кантарія фото.

Однак користувачі з ним не погодилися:

“В садочок не беруть?” – пише користувач Сергій Понурко в першому коментарі.

“Для чого цей приклад? Щоб усі брали своїх дітей із собою всюди, на офіційні заходи, на роботу, у службових справах? Це адекватно, ти вважаєш? Я вважаю, що це перекоси. Патріархальне дискримінаційне суспільство – це не ок. Але і така тенденція – лише зворотня крайність”, – пише Світлана Сирота під постом.

Вона також запитала, як буде виглядати сесія міської ради, якщо всі депутатки візьмуть своїх дітей з собою на роботу. Кантарія пообіцяв зробити дитячу кімнату, але користувачку таке не задовільнило. “Платники податків вже платять за комунальні садки, а дитячі кімнати є в торгових центрах”, – написала вона на це.

Допис назбирав 800 коментарів: дехто захищає молоду маму, але більшість дописувачів не стримуються від звинувачень і цькування. “Вважаю влаштоване цькування в мій бік від деяких людей, які вже третій день не втомлюються писати під усіма можливими дописами, пов’язане з моєю політичною діяльністю. Раніше до виборів мої публічні виступи з дитиною не привертали такої уваги. Цього разу кількох жінок, які почали засуджувати мене, що я не влаштувала десь-інде дитину, а взяла з собою, ніби, зачепили мої коментарі, що моя дитина, то моя справа і невиховано вказувати іншим, як їм бути зі своєю сім’єю”, – відповіла Оксана Майборода на своїй сторінці у Facebook.

Вона вважає цей випадок прикладом внутрішньої мізогінії, дискримінації за ознакою материнства та політичного булінгу.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий