“У росіян паніка, все довкола вибухає”, – очевидці показали вибух складу окупантів у Кришталевому зсередини

Супутникові знімки дозволили встановити, що вибух російського складу з боєприпасами спричинив руйнування на величезній ділянці діаметром до 500 метрів.

У Мережі з’явилося видео детонації снарядів на одному з найбільших складів із боєприпасами російської армії на Донбасі в Кришталевому (колишній Красний Промінь), який було ліквідовано артилерійським ударом ЗСУ.dialog.ua

Окупанти обладнали склад на одному з промислових об’єктів, використовуючи його як опорну базу при наступі на Донбас.

Через тиждень після знищення об’єкта російські джерела опублікували в Інтернеті відео, зняте групою російських військових, які перебували на території складу в момент атаки ЗСУ та займалися розвантаженням снарядів. Один із окупантів зміг зняти на камеру мобільного телефону перші хвилини після початку вибухів: російських військових охопила паніка, після чого вони кинулися тікати з епіцентру вибухів, намагаючись врятуватися.

За їхніми словами, склад було підірвано тактичною ракетною системою “Точка-У”.

Відео дня:

Сховавшись у будинку, окупанти почали розбирати підлогу, щоб сховатися у підвалі. Весь цей час в окрузі лунають потужні вибухи боєприпасів та ракет, частина з яких вистрілюють у повітря.

Супутникові знімки дозволили встановити, що вибух складу спричинив руйнування на величезній ділянці діаметром до 500 метрів.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“У росіян паніка, все довкола вибухає”, – очевидці показали вибух складу окупантів у Кришталевому зсередини