У Росії хочуть проголосити Суворова святим: у мережі в’їдливо відреагували

У РПЦ заговорили про канонізацію російського воєначальника Олександра Суворова. Визнати “святим” полководця, який відзначився особливою жорстокістю до мирного населення країн, проти яких Росія розв’язувала війни, а також любив гвалтувати неповнолітніх дівчат-кріпачок, московські попи хочуть на пропозицію міністра оборони РФ Сергія Шойгу. .obozrevatel.com

Поки в РПЦ шукають “приклади чудотворення” у виконанні Суворова, у соцмережах нагадують про звірства цього м’ясника, з якого, схоже, беруть приклад нинішні командири та солдати “другої армії світу”.

За даними російського сайту “360tv”, у російській церкві, яка чомусь зараховує себе до християн, заявили про збір матеріалів, які “допоможуть ухвалити рішення про канонізацію полководця Олександра Суворова”, на совісті якого – сотні тисяч жертв серед мирного населення.

До святих цього м’ясника запропонували зарахувати ряд громадських організацій і голова Міноборони РФ Сергій Шойгу.

Зараз московські попи зайняті пошуком прикладів “чудес”, які “вчинив” без п’яти хвилин канонізований Суворов.

“Голова Синодальної комісії з канонізації святих Московського патріархату ігумен Валаамського монастиря єпископ Троїцький Панкратій (Жердев) нагадав ТАСС, що обов’язковим критерієм для канонізації є наявність фактів чудотворення. “Святійший патріарх відповів Сергію Кужугетовичу (Шойгу), що ми збиратимемо матеріали. І ви збирайте матеріали про його життя, можливо, про ті чудеса, які відбувалися, про які ми не знаємо”, – сказав він”, – пишуть пропагандисти.

“РПЦ розглядає питання про канонізацію Суворова до лику святих та збирає інформацію про факти “чудес, які він явив”, зокрема, політ на ядрі та витягування самого себе з болота за волосся, разом із конем”, – написав економіст Сергій Гур’янов у своєму Twitter.

У соцмережах ідея Шойгу про "канонізацію" Суворова викликала фурор

“Убив 30 тисяч людей похилого віку, дітей і жінок у Варшаві, та так що його власні генерали ох*елі”, – пише користувач Twitter під ником “Поліція скорботи”.

Відео дня:

“Поміщик Суворов гвалтував своїх кріпачок у віці 15 років, щоб стало більше у нього рабів. Нехай подивляться відео історика Євгена Понасенкова”, – підказує інший користувач.

Різко відреагували на дивну затію і в Білорусі.

“Міністр оборони РФ Шойгу запропонував канонізувати Суворова. Дебіл, знав би, як білоруси ненавидять цього окупанта. Статуї Суворова – громадський туалет. Тупа русня не розуміє як демонстративно всіх ображає. Та яка русня? Тувинець. Азіат вирішив образити білорусів”, – написав користувач з Білорусі Anatol Minsk.

У соцмережах ідея Шойгу про "канонізацію" Суворова викликала фурор

“Цей горе-вояка досі не зрозумів, що історію не обдуриш: попри кількість медалей та пам’ятників, росіяни залишаться в історії як віроломні агресори-фашисти, що вбивають та гвалтують дітей”, – зазначають люди.

У соцмережах ідея Шойгу про "канонізацію" Суворова викликала фурор

Деякі з користувачів додали у дискусію раціональне зерно.

“Так треба Путіна канонізувати ще за життя, раптом швидше ласти склеїть”, – пропонують люди.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
У Росії хочуть проголосити Суворова святим: у мережі в’їдливо відреагували