У Росії назвали нову дату “референдуму” на захоплених територіях: окупанти не можуть провести навіть імітацію голосування

Російські війська, які тимчасово закріпилися на територіях Запорізької та Херсонської областей, вже не поспішають проводити так звані референдуми про приєднання до РФ. Замість заздалегідь  анонсованої “акції” на вересень всілякі аналітики в Кремлі переконують усіх навколо, що краще провести їх глибокої осені.

Так, секретар генеральної ради путінської партії “Єдина Росія” Андрій Турчак зауважив, що “правильно та символічно” провести псевдореферендуми 4 листопада. У Росії цієї дати відзначають День народної єдності, зазначає РІА.

Пропагандистські ЗМІ також посилаються на якогось Олексія Чеснакова, відомого у вузьких колах росіян політолога. Він зовсім не бачить підстав для вибору якоїсь конкретної дати та пропонує окупантам просто не поспішати.

“Штучно наближати голосування не треба. Найкраще орієнтуватися на кінець жовтня чи листопад. Принципово важлива річ – не займатися прожектерством. Поспішати не треба. Взагалі, час працює на Росію – це дуже чітко потрібно розуміти”, – намагається втішити Кремль “експерт”.

Водночас в Україні розуміють, що подібні сумніви та туманні прогнози у загарбників провокує блискуча контрнаступна робота ЗСУ у південному напрямку. Та й самі місцеві жителі у партизанських загонах роблять усе можливе, щоби жодних постановчих виборів псевдовладами на їхній землі не проходило.

Відео дня:

“Ні Збройні Сили України, ні суспільство загалом не дають росіянам навіть можливості імітувати цей процес. І, звичайно, світ відразу відкине і навіть саму спробу подібного референдуму – це несерйозно. Я думаю, що самі окупанти розуміють безперспективність навіть спроб серйозно підходити до так званим референдумам”, – розповів представник ГУР Андрій Юсов.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
У Росії назвали нову дату “референдуму” на захоплених територіях: окупанти не можуть провести навіть імітацію голосування