У Росії офіційно легалізували контрабанду: що це означає

Нижня палата парламенту країни-терориста ухвалила закон, який дозволяє російським компаніям імпортувати товари без дозволу правовласника. Документ передбачає, що “використання результатів інтелектуальної діяльності, виражених у товарах, та засобів індивідуалізації, якими такі товари марковані, не є порушенням”.

Так, влада РФ легалізувала так званий паралельний імпорт – ввезення в країну товарів без дозволу правовласника, пише Meduza. По суті це означає легалізацію контрабанди. news.obozrevatel.com

Дія закону поширюється лише на певні категорії товарів, які Мінпромторг Росії затвердив ще на початку травня. До цього переліку увійшли деякі бренди (наприклад, Bentley, Apple, Siemens, Dyson), а також категорії товарів (залізничні локомотиви, човни, саджанці та квіти та ін.).

Нагадаємо, через повномасштабне вторгнення РФ на територію України багато міжнародних компаній вирішили залишити ринок країни-агресора. В результаті в країні виник дефіцит багатьох товарів.

Відео дня:

Паралельний імпорт – це ввезення в країну товарів без згоди виробника або правовласника. Цей механізм називається паралельним, оскільки імпорт іде одночасно з постачанням від офіційних дилерів. При ньому рітейлери купують товари не у своїй країні, а у невеликих закордонних компаній, які самі закупилися у виробника. Паралельний потік може йти як із країни-виробника, так і через треті країни.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
У Росії офіційно легалізували контрабанду: що це означає