У Росії офіційно заявили, що відведуть частину військ до місць базування

Війська особового складу та бойова техніка у Західному військовому окрузі Російської Федерації завершили планову перевірку боєздатності. Вони повертаються до місць базування.

Про це повідомили у пресслужбі ЗВО. Як зазначив командувач військ генерал-полковник Олександр Журавльов, всі завдання, що стоять перед військами в межах перевірки, виконані в повному обсязі.

Водночас нібито військові навчання продовжаться на обумовлених полігонах, серед них і заходи із залученням військової авіації та систем протиповітряної оборони (ППО).

“Під час перевірок наші бійці після скоєння маршу своїм ходом прибули до підрозділів зі складу бригад зв’язку, а також передові загони інженерних підрозділів та радіаційного, хімічного та біологічного захисту”, – вказав генерал-полковник ЗС РФ Олександр Журавльов.

Він додав, що авіація, задіяна в навчаннях, також повернулася на аеродроми базування. Журавльов уточнив, що планова перевірка бойової готовності у військах ЗВО проводиться на початку зимового та літнього навчальних періодів.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар