У Росії посилять стеження за людьми, що живуть у прикордонних з Україною областях – ЗМІ

Влада рф збирається встановити в прикордонних з Україною областях систему стеження за громадянами, нібито щоб уникнути «диверсій».

Про це розповіло російське опозиційне видання «Утро Февраля».

Як відомо влада і силовики Росії використовують камери і розпізнавання осіб, щоб відловлювати протестувальників проти війни в Україні. Декому правоохоронці відкрито повідомляли, що знайшли їх за допомогою системи «Безпечне місто».

“Розробку апаратно-програмного комплексу» Безпечне місто” МНС почало ще в 2014 році. До 2020-го про запуск системи відзвітували 12 регіонів. Тоді на створення АПК з бюджету було виділено понад 16 мільярдів рублів. А витрати на створення всієї системи оцінювалися в 150 мільярдів», – сказано в публікації.

“Систему неодноразово критикували за численні витоки даних. За інформацією організації “РосКомСвобода»,» Безпечне місто” активно використовують правоохоронці і чиновники, охочі заробити на продажу даних жителів Москви”, – сказано в публікації.

Відео дня:

На сайті наголошується, що цю систему розгорнуть в Краснодарському краї, Воронезькій і Бєлгородській областях, а також в окупованому Криму.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
У Росії посилять стеження за людьми, що живуть у прикордонних з Україною областях – ЗМІ