У Росії розмірялися про “трибунал” над Україною: хочуть залучити Сирію, Іран і Болівію

У Росії триває конкурс на найбезглуздішу і найцинічнішу заяву серед російських високопосадовців. Впевнену заявку на перемогу зробив 25 липня очільник російського Слідкому Олександр Бастрикін, який розмріявся про “трибунал над Україною”.

У фантазіях Бастрикіна, організовувати “трибунал” для України має Росія, її терористичні анклави “Л/ДНР” та “друзі” РФ – Сирія, Іран та Болівія. Про це очільник Слідкому РФ заявив в інтерв’ю російським пропагандистам.

“З урахуванням позиції “колективного Заходу”, який відкрито спонсорує український націоналізм і підтримує київський режим, створення такого трибуналу під егідою ООН у поточній перспективі вкрай сумнівне. Зазначене питання доречніше було б опрацьовувати з російськими партнерами по таких організаціях, як СНД, ОДКБ, БРІКС, ШОС. Установу суду та його статут можна було б оформити угодою між Росією, країнами – членами зазначених організацій, Донецькою та Луганською народними республіками”, – заявив Бастрикін.

Також, мріє далі російський високопоставлений злочинець, до створення “трибуналу” треба залучити “друзів” Росії – Сирію, Іран та Болівію.

“При цьому до роботи з формування міжнародного органу правосуддя також доцільно залучити й інші країни, які демонструють незалежну позицію щодо українського питання, що ґрунтується на нормах міжнародного права, зокрема Сирію, Іран та Болівію. Створення міжнародного судового органу продемонструвало б усьому світовому співтовариству невідворотність покарання за злочини проти миру та безпеки людства, рішучість Росії та справжніх партнерів нашої країни у викоріненні нацизму, націоналізму та ксенофобії”, – зазначив чиновник держави, яка розпочала безглузду агресивну війну проти України, запускає тисячі ракет по мирних українських містах та селах, нищить промисловість, окупує території та вбиває десятки тисяч мирних українців.

Бастрикін також розповів, що очолювана ним організація сфабрикувала вже понад 1300 “справ” щодо українців.

“Кримінальні справи про події в Україні розслідуються щодо представників військового та політичного керівництва країни, членів радикальних націоналістичних об’єднань, а також представників українських озброєних формувань. Загалом порушено понад 1300 кримінальних справ, за якими до відповідальності притягуються понад 400 осіб”, – зазначив він.

Особливо сильну ненависть у Росії відчувають до українських воїнів, які не дають “другій армії світу” захопити Україну.

“У ході попереднього розслідування вже встановлено причетність до злочинів проти миру та безпеки людства, які не мають строку давності, понад 220 осіб, у тому числі представники вищого командування Збройних Сил України, а також командирів військових підрозділів, які обстрілювали мирне населення. Усього 92 командирам та їх підлеглим висунуто звинувачення. Оголошено у розшук 96 осіб, зокрема 51 командира ЗСУ”. – перераховує Бастрикін.

Серед “злочинів”, за які у Росії мріють “судити” українців – “розробка співробітниками МОЗ України зброї масового ураження”, “участь найманців у здійсненні злочинних дій на територіх України”, “посяганнях представників українських націоналістичних формувань на життя військовослужбовців РФ”, “знущання над російськими військовослужбовцями”. “Трибунал”, в уявленні Бастрикіна”, має також “покарати” тих, хто вчиняв “напади на російські посольства” у низці європейських країн та “захоплення та утримання на території України чотирьох співробітників держкорпорації “Росатом” – вочевидь, з числа тих, що вдиралися на українські АЕС і оголошували їх “власністю Росії”.

Маріуполь, за версією Бастрикіна, теж знищили не російська артилерія, танки та бомби, які щоп’ятнадцять хвилин скидали росіяни на місто з літаків, що здійснювали десятки літаковильотів на день – а українські воїни.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
У Росії розмірялися про “трибунал” над Україною: хочуть залучити Сирію, Іран і Болівію