У Росії заявили, що виводять із окупованого Криму танки й БМП після навчань. Відео
Міністерство оборони Росії оголосило про чергову “партію” військової техніки, яку нібито виводять після навчань біля кордонів із Україною. Цього разу танки та БМП забрали з території тимчасово окупованого Криму.

Ешелон підрозділів Південного військового округу в ніч на 16 лютого перетнув Кримський міст і вирушив у пункти постійної дислокації. Так запевняють у повідомленні на сайті оборонного відомства РФ (щоб переглянути відео, доскрольте новину до кінця).

“Особистий склад підрозділу здійснив завантаження бронетехніки на гусеничному ходу на залізничні платформи на станціях навантаження”, – йдеться в заяві.

Колона російської військової техніки


Серед техніки згадуються тільки танки, бойові машини піхоти й самохідні артилерійські установки. У Twitter “Говорить Москва” було опубліковано кадри колони російської техніки, яка пересувається Кримським мостом.

РФ нібито почала виводити техніку з Криму після навчань

Водночас наголошується, що після прибуття до військових частин її почнуть готувати до проведення чергового етапу бойових навчань.

Росія нібито прибрала з Криму частину бронетехніки
У російському Міноборони нагадали про комплекс “масштабних заходів оперативної підготовки військ і сил”, який триває. У ньому беруть участь “практично всі” військові округи, флоти й повітряно-десантні війська ЗС РФ.

Нагадаємо: вдень 15 лютого Південний і Західний військові округи російських ЗС, які межують із Україною, почали відведення своїх військ у місця дислокації. У Міністерстві оборони країни-агресора заявили про завершення навчань і назвали цей день таким, що “увійде в історію”, дорікнувши Заходу.


Прикметно, що дата цих маневрів РФ із військовою технікою збіглася із візитом федерального канцлера Німеччини Олафа Шольца в Москву та його переговорами з Володимиром Путіним.

У ЗМІ цей візит назвали “місією з високими ставками щодо запобігання війні”. А після зустрічі зазначили, що Шольц у спілкуванні з російським лідером був “напористим” і пожартував, що Путін на посту “не назавжди”.
Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )