У середньому понад 15 тисяч грн: Стало відомо, хто в Україні отримує гігантську пенсію, поки інші ледь зводять кінці з кінцями

В Україні в рамках індексації в березні 2023 року збільшили навіть мінімальні пенсії. Але у багатьох пенсіонерів сума підвищення вийшла зовсім незначною. Портал “Апостроф” опитав представників Пенсійного фонду з приводу того, у кого з українців реально високі пенсії, передають Патріоти України.

Середній розмір пенсії народного депутата Верховної Ради за минулий рік склав майже 15,5 тисячі гривень без урахування доплат, підвищень, надбавок і компенсаційних виплат. Водночас річна сума таких витрат склала близько 136 тисяч гривень.Аналогічна ситуація і з пенсіями прокурорів.

Журналісти “Апострофа” пишуть, що пенсії прокурорів у країнах Європи набагато скромніші. Наприклад, у Польщі – 450 євро, Латвії — 300 євро, Литві — 220 євро, Болгарії — 130 євро, Естонії — 230 євро, Румунії — 175 євро.
Тільки у Великобританії пенсіонери-прокурори отримують приблизно як їхні українські колеги – 900 євро (але з цих коштів близько 20% йде на податки).

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN