Connect with us

Новини

У Шойгу заявили, що ПВК “Вагнер” передасть свою техніку міноборони РФ: справу про заколот нібито закрили

Published

on

У Росії стверджують, що після військового заколоту приватна військова компанія “Вагнер” передасть свою важку військову техніку армії РФ. А кримінальну справу щодо подій 23-24 червня там уже закрили.

Про це повідомляють пропагандистські росЗМІ, посилаючись на заяви російського оборонного відомства та ФСБ. Примітно, що обидва вони не згадували ім’я ватажка “вагнерівців” Євгена Пригожина, який влаштував той бунт.

“Йде підготовка до передачі важкої військової техніки ПВК “Вагнер” у діючі підрозділи до Збройних сил”, – запевнили у міністра оборони РФ Сергія Шойгу.

Тоді як у ФСБ додали, мовляв, справу про збройний заколот було припинено 27 червня. Кажуть, встановлено, що його учасники “припинили дії, які безпосередньо спрямовані на скоєння злочину”, тому далі розслідувати нічого.

Advertisement
У Шойгу заявили, що ПВК "Вагнер" передасть свою техніку міноборони РФ: справу про заколот нібито закрили

У російських медіа нагадали, що ФСБ відкрила справу 23 червня за фактом організації збройного заколоту після слів Пригожина, який звинуватив міноборони у нібито обстрілі тилових позицій його ПВК.

На ранок 24 червня “вагнерівці” увійшли до Ростов-на-Дону та оточили штаб Південного військового округу РФ. Російський диктатор Володимир Путін назвав заколот “зрадою”. Але того ж дня його білоруський колега Олександр Лукашенко під час переговорів “переконав Пригожина розвернутися” разом із найманцями й технікою.

“У Кремлі пообіцяли, що кримінальну справу щодо Пригожина буде припинено і той піде до Білорусі”, – сподіваються у РФ.

Прокоментуйте:
Advertisement