У США живе кролик, якого сміливо можна назвати гігантом через його майже людський зріст

На його інстаграм підписана величезна кількість шанувальників.

Соцмережі — у захваті (а деякі шоковані) від масивного домашнього кролика, який живе з родиною у Сієтлі (штат Вашингтон), інформує Ukr.Media.

У одному лише Instagram у кролика Cocoa Puff значна кількість підписників — 292 тисячі.

"Ми вирішили взяти кролика, тому що орендували житло, і там не дозволяли завести собаку або кішку, — розповіла господиня кролика, Ліндсі. — Наша донька Мейсі — любителька тварин, і ми дійсно хотіли взяти вихованця у нашу родину, тому вирішили пошукати кролика. І ми виявили, що гігантські кролики дуже добре ладнають з дітьми".

За словами Ліндсі, Кокоа Пафф знадобився деякий час, щоб звикнути до нового оточення, але він швидко пристосувався.

"Я б сказала, що домашнє навчання зайняло від шести до семи місяців, — додала вона. — Але кролики насправді дуже розумні, хоча багато людей їх недооцінюють".

Хоча родина з Сієтла не вигулює кролика як собаку, вона стежить за тим, щоб Пафф регулярно знаходився на свіжому на повітрі.

Кролик щодня харчується двома великими тарілками зелені, сіна та харчових гранул, а також полюбляє перекус у вигляді сушених бананів і манго.

"Нам дуже пощастило, що він не жує дроти, — сказала Ліндсі. — Тому що ми чули страшні історії про те, що їм подобається жувати електричні дроти, iPhone-кабелі, комп'ютерні дроти".

Оцініть статтю:
BBCcCNN
У США живе кролик, якого сміливо можна назвати гігантом через його майже людський зріст