У Тернополі спіймали “священника”, котрий під час освячення вкрав вазон.

Новини

Потім виявилось, що він давно заборонений у служінні, а по великим святам, та поминальним дням ходить “підробити” по під’їздам та цвинтарям.

Пишуть, що у Тернополі спіймали “священника”, котрий під час освячення вкрав вазон. Потім виявилось, що він давно заборонений у служінні, а по великим святам, та поминальним дням ходить “підробити” по під’їздам та цвинтарям.

Ну що я вам скажу. Потрібно довіряти лише перевіреним священнослужителям з ПЦУ. Вони точно нічого у вас не вкрадуть, почитають канонічні молитви, принесуть багато радості і світла у ваше життя, а також будуть брати тільки те, що їм добровільно дадуть, не більше того.

У Полтаві одного такого можу точно порадити. Це протоієрей

Олександр Дедюхін

, настоятель Свято-Миколаївського храму, він завжди готовий приїхати до вас, або зустріти у храмі, виконати всі ваші благочестиві прохання, та щедро поділитися благодаттю від Господа, а також за вашим бажанням отміссіонерити та катехізнути, абсолютно безкоштовно.

До речі, якщо ви мені не довіряєте, раджу походити до нього в храм, придивитися, а потім вже запрошувати до себе в хату.

Олександр Дедюхін

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN