У ці хвилини! Порошенко в ауті – трапилось немислиме. Ці руки “нічого не крали”. Ганьба на увесь світ!

Різне

У Запоріжжі майстриня Юлія Траїліна розповіла, що їй вдалося подарувати п’ятому президенту України зліпок його долоні.

Під час візиту експрезидента в Запоріжжя 25 жовтня, Юлія змогла взяти у нього відбиток руки. І вже, 10 грудня, вона особисто подарувала свою роботу Петру Порошенко.

“Нескінченно рада, що вдалося особисто подарувати свою картину зі зліпком руки Президента України Петру Порошенко.

Для мене це дуже символічна робота, адже саме цією рукою були підписані важливі і доленосні закони для розвитку нашої улюбленої України!

Спасибі, Петре Олексійовичу, спасибі “, – написала Траїліна в Фейсбуці.

Ось тільки українські тг-канали висміяли Порошенка і його зліпок руки.

“У Запоріжжі зліпили руку екс-президента Петра Порошенка. Тепер це стане справжнім надбанням нашого міста, ще й музей можна відкрити”, – коментує канал Нетипове Запоріжжя.

“Сивочубому гетьману є, чим пишатися! Крім того, що він віддав Крим, допустив війну на Донбасі, підняв тарифи, і здавав інтереси країни на користь США, в Запоріжжі зробили зліпок його руки (найбільш корумпованої руки в країні, якщо бути точніше)” , – іронізує “Наблюдатель”.

Раніше повідомлялося, що кандидатом від партії “Європейська солідарність” на довиборах народного депутата в 87-му окрузі в Івано-Франківській області стане Маруся Звіробій (справжнє ім’я – Олена Самбул), яка не раз погрожувала президенту Володимиру Зеленському.

Рішення про висунення ухвалив з’їзд партії.

“Офіційно виборчий процес ще не стартував, проте кандидатуру Звіробій підтримують і партійці, і волонтери, і ветеранське середовище”, – повідомив лідер політсили, екс-президент України Петро Порошенко.

Сама ж Маруся Звіробій під час свого виступу подякувала всім за довіру і розповіла, що готова стати до лав “парламентського спецназу” “Європейської солідарності”.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN