У ці хвилини! “Слуги” випалили – набирають обертів. Зеленський схвалює: амбіційні плани, уже наступного року

Різне

Заступник голови фракції “СН” Євгенія Кравчук розповіла, над чим “Слуга народу” працюватиме у 2021 році.

Про це вона сказала в коментарі Голос Україна.

“Коронавірус у прямому сенсі перевернув життя усього світу з ніг на голову, кардинально змінив плани, десь звузив можливості, а десь, хоч як дивно, відкрив перед нами нові горизонти. Як народним депутатам нам теж довелося дещо змінювати формат роботи. Позачергові засідання під час карантину, комітети в онлайн-режимі (що, як з’ясувалося, досить зручно і продуктивно), порожні кулуари без журналістів. Проте це не завадило плідній праці.

Завдяки президентській програмі “Велике будівництво” цього року вдалося зробити величезний крок у розвитку туристичної галузі в Україні. Дороги на цікавих маршрутах отримують якісний ремонт, якого не бачили десятиліттями. Це спричиняє ланцюгову реакцію, коли з’являються інфраструктура, нові робочі місця, а отже — і вливання в економіку. Наразі ще триває активна робота разом із Міністерством інфраструктури України та Укрзалізницею для повної оптимізації логістики на туристичних маршрутах. Наша країна сповнена цікавих історичних та культурних пам’яток, унікальних природних локацій та колоритних місць, які має побачити весь світ.

Власне, над цим і плануємо працювати наступного року. Карантин дав змогу багатьом побачити Україну під іншим кутом, як надзвичайно цікаву для відпочинку та мандрівок, і щиро бажаю, щоб і надалі ми ставали дедалі конкурентнішими поруч з іноземними курортами. Попереду, у 2021 році, амбітний проєкт “Велика реставрація”: планується відремонтувати 100 культурних та історичних пам’яток, зробивши їх привабливими для туристів. Основна мета та мрія на 2021 рік полягає в тому, щоб люди свідомо обирали туризм в Україні, а не лише тому, що більше немає можливості кудись поїхати. Наш культурний генетичний код — чудовий, і я, як заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, робитиму все можливе для того, щоб показати його світові в усій красі.

Робота лише набирає обертів, і попереду в кожного з нас ще чимало звершень! А поки що бажаю читачам міцного здоров’я. Сьогодні це найважливіше!”, — анонсувала Кравчук

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN