У ці хвилини! Стан Кернеса важкий – сталось шокуюче: “друга нирка повністю відмовила”. Шокуючі деталі

Різне

У мера Харкова Геннадія Кернеса, який зараз проходь лікування в клініці “Шаріте” за інформацією видання “Страна” значно погіршився стан.

За даними видання, цю інформацію підтвердив бізнесмен Павло Фукс.

“У нього повністю відмовила друга нирка. Зараз Кернес знаходиться на стовідсотковому діалізі (процес штучного виведення продуктів життєдіяльності і надлишкової рідини з організму. – Ред.). На наступному тижні будемо розуміти, чи дадуть лікарі дозвіл на його планове повернення в Харків”, – прокоментував “Країні” Фукс.

Також відзначимо, раніше ми повідомляли про те, що як повідомляє видання “Факти”, Павло Фукс, бізнесмен і друг Геннадія Кернеса, під час спілкування з журналістами на першій сесії Харківської міськради 8 скликання, яка відбулася 9 грудня, розповів, що стан обраного мера Харкова “середній”, а вночі його підключають до апаратів. Про це повідомляє Kharkiv Today.

“Інсульту не було, все це чутки, фотографуватися не хоче, тому що лежить в трубках. Він повернеться 30-го і відразу хоче приступити до роботи, йому тут все обладнають. До нього пускають поки тільки дружину і сина”, – сказав Фукс.

За словами бізнесмена, для перевезення Кернеса з Берліна до Харкова вже готується медичний борт.

“Лікарі кажуть, не я, що планують на 30 грудня повернення. Тому що він рветься додому і хоче Новий рік вдома відсвяткувати. Питав, як місто, чи все зробили. Як місто прикрасили … У зв’язку з локдауном. Чи все відповідально, свято для людей “, – так процитувало Фукса” Суспільне “.

А видання “Об’єктив” призвело наступні слова бізнесмена:

“Він рветься додому, каже -” Мені все одно, що буде “. Лікарі не те, що не рекомендують – не відпускають. А він все одно кричить -” Хочу додому “. Зараз йому дають антибіотик спеціальний. Зараз у нього нормальний стабільний стан , дихає він сам, на ніч його підключають “.

 

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN