У ці хвилини! Відбувається немислиме – люди вийшли. Шокуючі тарифи – почалось! Країну трясе

Різне

У четвер, 7 січня, в місті Валки Харківської області активісти перекрили трасу Харків-Київ. Вони провели акцію протесту в зв’язку зі збільшенням тарифів на газопостачання на підтримку жителів Полтавської області, які також трьома днями раніше перекривали дорогу.

Оголошення про акцію протесту публікує телеграм-канал “ХС.Харьков”.

Організатором цього руху виступив Олексій Прокопенко з Сніжкова. Ініціатори акції повідомили, що проїхати по трасі неможливо буде з 12:00 до 13:00.

Протестуючі були в масках, проте дистанції дотримувалися не всі. На місці також знаходилися правоохоронці.

Киевская трасса в Валках перекрыта pic.twitter.com/9AfsQkjL0C

— glavnoe.ua (@glavnoe_ua) January 7, 2021

Варто відзначити, що вчора в Коломийському районі Івано-Франківської області люди, незадоволені підвищенням цін на газ і його транспортування, перекрили трасу Н-10.

Про це повідомляють в групі “Снятинчани” в Facebook.

“Снятинчани сьогодні перекрили рух по трасі Н-10 в мікрорайоні Кулачін”, – йдеться в повідомленні.

Відомо, що за допомогою акції люди хотіли висловити свій протест через підняття цін на газ і його транспортування. Але з огляду на Святвечір протестувати прийшло менше людей, ніж очікували.

Опубліковано Наталею Бордун Середа, 6 січня 2021 р.

Відзначимо раніше ми повідомляли про те, що на Полтавщині поблизу міста Лубни протестуючі повністю перекрили рух по трасі міжнародного значення Київ-Харків.

Причиною таких дій активістів стало те, що місцеві споживачі отримали рахунки за послуги з розподілу природного газу за січень 2021 року. У них були вказані не тільки вже підвищені вдвічі тарифи на розподіл палива, але і вписані зайві суми, повідомляють журналісти.

Так, тим, хто опалює житло газом, додатково нарахували по 299 кубометрів. З урахуванням нового тарифу в 2,94 грн за кубометр транспортування, людям потрібно доплатити ще 879 грн щорічно.

Тому активісти вже влаштовували масові акції протесту – біля будівель “Лубнигазу”, райдержадміністрації, міськради в Лубнах, Пирятині і Гробниця.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN