У ці хвилини! Зеленський зробив це – уже у нього в руках. Вперше за час президенства, почув кожен: важливий внесок

Різне

Президент України Володимир Зеленський вперше нагородив іменною зброєю. Нагороду отримав генерал-лейтенант Сергій Корнійчук.

Про це йдеться в указі № 333/2020. Зброю військовий отримав за “вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, проявлену під час бойових дій, зразкове виконання службових обов’язків та високий професіоналізм”.

Сергій Корнійчук – генерал-лейтенант Збройних сил України, начальник Генерального штабу Збройних Сил України. До цього він був першим заступником у Генштабі.

Нагадаємо, в 2019 і 2020 роках 60-70% нагородної зброї, врученої Службою зовнішньої розвідки України, отримали військовослужбовці та цивільні особи, що не мають відношення до структури української розвідки.

Додамо, у Києві затримали слідчого відділу одного з районних управлінь поліції, який збував наркотичні засоби і психотропні речовини. Під час обшуку у затриманого знайшли іменний пістолет, виданий колишньому президенту України Віктору Януковичу тодішнім міністром оборони Олександром Кузьмуком.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN