У Туреччині заявили, що Ердоган їде у Львів, щоб говорити про припинення війни в Україні “дипломатичними засобами”

У Львові на саміті за участі президента України Володимира Зеленського, президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана і генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутерріша йтиметься про припинення російсько-української війни “дипломатичними засобами”, інформують Патріоти України.

Як йдеться у заяві на сайті турецького президента, Ердоган на запрошення Зеленського здійснить одноденний робочий візит до Львова 18 серпня. Під час перемовин лідери обговорять усі аспекти турецько-українських відносин, які мають рівень стратегічного партнерства.

“Також, в рамках візиту, планується проведення тристороннього саміту за участі президента Володимира Зеленського і генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутерріша, під час якого буде розглянуто потенційні кроки, спрямовані на дедалі активнішу підтримку діяльності механізму, сформованого для експорту українського зерна на світові ринки, і на припинення війни між Україною і Росією за допомогою дипломатичних засобів”, – сказано у заяві.

Відео дня:

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
У Туреччині заявили, що Ердоган їде у Львів, щоб говорити про припинення війни в Україні “дипломатичними засобами”