“У Велику вітчизняну війну ніхто не питав про зарплату”: директор заводу в РФ закликав працювати безкоштовно

Робітники компресорного заводу у російському Єкатеринбурзі розпочали страйки. Підприємство виконує оборонне замовлення Кремля, але не платить працівникам. Директор заводу вже оголосив співробітникам, що зарплат немає “через санкції”, а також нагадав їм про часи Другої світової війни, коли “ніхто не питав про зарплату”.

Керівник Уральського компресорного заводу Денис Тасаков закликав працівників, що страйкують, “одуматися”, пише місцеве агентство новин ЄАН. Вибачатися перед співробітниками, що залишилися без засобів до існування, Тасаков не став.

“Багато підприємств, з якими ми співпрацюємо, потрапили під санкції, у них зависли гроші в санкційних банках на спецрахунках… Я хотів би, щоб люди схаменулися. Я ні перед ким не хочу вибачатися, тому що всі повинні розуміти ситуацію. У Велику вітчизняну війну ніхто не питав про зарплату, а у нас держоборонзамовлення, і воно зараз під загрозою зриву… А зараз усі такі розумні стали, страйки у нас!.. Хоча не виходить на роботу 50 осіб , а колектив – 370″, – сказав Тасаков.

Відео дня:

Тасаков при цьому пригрозив, що ті, хто страйкує, не отримають повні виплати. Підприємство все ще не видало зарплати частково за квітень та травень.

Слідчий комітет РФ навіть порушив кримінальну справу за фактом невиплати зарплати на заводі. За версією слідства, керівництво підприємства з квітня понад два місяці не виплачувало зарплату більш ніж 300 працівникам. Загальний розмір заборгованості перевищив 20 млн рублів (майже 11 млн грн.).

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“У Велику вітчизняну війну ніхто не питав про зарплату”: директор заводу в РФ закликав працювати безкоштовно