Connect with us

Новини

У Вірменії на вечорі боксу забанили прапор РФ, перекривши Гасієву шлях до рингу

Колишнього чемпіона світу у першій важкій вазі Мурата Гасієва змусили заклеїти російський прапор перед виходом на ринг.

Спроба колишнього чемпіона світу у першій важкій вазі, екс-росіянина Мурата Гасієва, який нещодавно отримав вірменське громадянство, вийти на поєдинок з американцем Майком Балогуном на турнірі у Вірменії в екіпіруванні з російським прапором закінчилася фіаско. .dialog.ua

У підтрибунному приміщенні організатори змагань перекрили Гасієву та його команді шлях до рингу та зажадали заклеїти російську символіку чорним скотчем. Боксер, тренери та секунданти відповіли згодою. Відповідне відео опубліковано у Telegram-каналі

Advertisement

На екіпіруванні нового вірменина також був нашитий прапор Північної Осетії, звідки родом боксер. Його організатори дозволили залишити, але Гасієв заклеїв і його, щоби форма виглядала симетрично.

Після початку повномасштабної війни Росії проти України міжнародні спортивні федерації заборонили використання російських та білоруських прапорів на змаганнях, а низка організацій позбавила росіян та білорусів можливості змагатися навіть під нейтральною символікою.

Повертаючись до бою Гасієва та Балогуна, повідомляється, що вірменська сторона, яка виступала організатором турніру, була попереджена Європейським боксерським союзом про неприпустимість присутності російських прапорів. У разі невиконання цієї вимоги вірмени могли втратити ліцензію на проведення боксерських поєдинків.

Щодо безпосередньо подій у рингу, поєдинок закінчився у другому раунді нокаутом від Гасієва.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement