У ВСУ гряде масштабне скорочення..Кого найбільше це торкнеться?

Більш 20 000 посад буде скорочено в Збройних Силах України до кінця цього року, найбільше це торкнеться частин забезпечення, обслуговування та навчальних центрів.

Про це повідомляє «Русский еврей» з посиланням на Головне управління Генерального штабу Збройних Сил України:

«Відповідно до запланованих організаційними заходів буде зменшена штатна чисельність ЗСУ більш ніж на 20 000 посад. Звертаємо уваги не облікова, а штатна. Заплановані заходи перш за все стосуються не бойових військових частин, а зокрема частин забезпечення, обслуговування та навчальних центрів (мова йде про скорочення вакантних посад).

У той же час в Генштабі спростували інформацію, що з’явилися в соціальних мережах про нібито скорочення ЗСУ на більш ніж 80 000, зокрема зменшення Сухопутних військ на 60 000 посад, Повітряних Сил на 15-20 тисяч посад, а ВМСУ на 2,5 тисячі. Такі, цифри кілька днів тому оприлюднив, в Facebook Юрій Бірюков з посиланням на джерела в Міністерстві оборони.

Мета оргзаходів підігнати штатну чисельність, яка за деякими даними складає більше 300 000 чоловік в крайності чисельності в 250 000 (з яких 204 000 військових) визначеної законом 2015 року. У той же час, через хронічну неукомплектованість військових частин, реальна облікова чисельність ЗСУ становить близько 247 000, з них 194 000 військових.

За словами окремих джерел – наступне скорочення ЗСУ заплановано на наступні 3 місяці – це буде відразу 30 000, проте ні підтвердити ні спростувати це в Міноборони не змогли.

Джерело agrimpasa.com

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

У ВСУ гряде масштабне скорочення..Кого найбільше це торкнеться?