У ЄС мають намір визнати порушення санкцій злочином

Європейська комісія запропонувала додати порушення санкцій, запроваджених Євросоюзом, до переліку злочинів на рівні всіх країн об’єднання.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву Єврокомісії.

“Таке рішення дозволить встановити єдиний стандарт кримінальних злочинів і покарань на всій території ЄС. Такі загальні правила ЄС також полегшать розслідування, судове переслідування та покарання за порушення обмежувальних заходів у всіх державах-членах”, – йдеться у повідомленні ЄК.

При цьому в ЄК уточнили, що потенційні кримінальні дії згідно з можливим нововведенням включатимуть: участь у діях, спрямованих на прямий або опосередкований обхід обмежувальних заходів, у тому числі шляхом приховування активів; нездатність заморозити активи, що належать, утримуються або контрольовані зазначеною особою/організацією; торгівля, наприклад, імпорт або експорт товарів, на які поширюються торговельні заборони.

Відео дня:

Водночас, для вжиття таких заходів необхідно, щоб усі країни ЄС схвалили внесення порушення санкцій до списку злочинів. Після цього ЄК створить відповідний законопроект.

“Порушення санкцій ЄС є серйозним злочином і має мати серйозні наслідки. Для цього нам потрібні правила, що діють у межах усього ЄС. Як Союз ми відстоюємо наші цінності, і ми маємо змусити тих, хто підтримує військову машину Путіна, заплатити за це”, – наголосила єврокомісар з питань юстиції Віра Йоурова.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
У ЄС мають намір визнати порушення санкцій злочином