У Зеленського відреагували на заклик екс-генсека НАТО підірвати Кримський міст

В Офісі президента України відреагували на заклик екс-генсека НАТО Філіпа Брідлава підірвати Кримський міст, застосовуючи протикорабельні ракети Harpoon.

За словами Олексія Арестовича, він сумнівається в ефективності удару протикорабельною ракетою Harpoon Кримським мостом для виведення його з ладу.

“Якщо хочеться Бридлаву “пульнути”, то я поважаю це бажання в ньому. Кожній чесній людині хочеться “пульнути” по Кримському мосту, а от чи “пульнем” ми… Це реально, немає проблеми притягнути його десь там, знайти в Запорізькій області місце, яке дістає до Кримського мосту і “пульнути” з наземної установки, але… А скільки у нас тих ракет? А які пошкодження вони завдадуть Кримському мосту? питання. Поки що на них немає відповіді”, – зазначив Арестович.

РСЗВ HIMMARS до мосту не дострілюють, якщо не використовувати ракету з дальністю 300 км. Однак таких ракет на озброєнні ЗСУ наразі немає. Він не виключив, що у майбутньому Україні поставлять такі ракети. “Поки що не хочуть. А в міру розвитку успіху. Хто його знає?..”, – загадково додав він.

Відео дня:

Нагадаємо, екс-генсек НАТО Філіп Брідлав, який був верховним головнокомандувачем союзників США в Європі з 2013 по 2016 рік, заявив, що напад на міст був би виправданий агресією Росії проти України з усіх боків. “Керченський міст – законна мета”, – наголосив він.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
У Зеленського відреагували на заклик екс-генсека НАТО підірвати Кримський міст