Connect with us

Україна

У ЗСУ сказали, чи посилюватимуть мобілізацію в Україні

Published

on

Посилення мобілізації в Україні можливе у разі виникнення відповідної ситуації на фронті. Кожен центр комплектування та військкомати самі за своїми планами визначають кількість громадян, яких потрібно призвати.

Про це начальник управління штабу командування сухопутних військ Збройних сил України Роман Горбач розповів Liga.net. За його словами, прямо зараз потреби у мобілізації всіх військовозобов’язаних чоловіків немає.

“Оскільки Росія оголосила мобілізацію, кількість їхньої живої сили на фронті збільшуватиметься. Відповідно, наші графіки призову також змінюватимуться, але наскільки – заздалегідь не можна сказати. Всі наші плани і завдання вже складаються з урахуванням мобілізації в Росії”, – сказав Горбач.

Він зазначив, що кількість добровольців, які приходять до центрів комплектування, стала меншою. При цьому деяких добровольців навіть відмовляються приймати. Наприклад, тих, хто не підходить за станом здоров’я.

Advertisement

Горбач додав, що зараз мобілізують “найпідготовленіші категорії громадян, які вже проходили військову службу”. А тих, хто раніше не проходив службу, призивають лише до навчальних центрів для первинної підготовки.

Прокоментуйте:
Advertisement