Удар по клініці Дніпра: в мережу потрапили перші кадри з місця трагедії, Зеленський відреагував.

Вранці 26 травня українське місто Дніпро зазнало чергового російського нападу. Поліклініка потрапила під обстріл. Принаймні одна людина загинула. Військовий злочин агресорської країни прокоментував український лідер Володимир Зеленський.

Він опублікував відео наслідків ракетного удару російських. Будівля поліклініки була майже повністю зруйнована. Вже відомо про одного загиблого та 15 поранених мирних громадян. На місці працюють рятувальники.

“Російські терористи в очередний раз підтверджують свій статус борців з усім гуманним і чесним… Повинні перемогти цих людей безповоротно і якомога швидше, оскільки наш час – це наші люди, а це найцінніше, що є в Україні”, – написав Зеленський.

У Мережі з’явилося безліч жахливих кадрів з місця подій. На них видно велику кількість поранених мирних громадян. Очевидно, що дана споруда не мала жодного відношення до військових.

Варто відзначити, що вночі на 26 квітня російська армія ударила по Дніпру ракетами “С-300” та дронами-камікадзе “Шахед”. Метою атаки стали кілька підприємств, а також житлові будинки.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )