Удар Росії ракетами по Харкову показали на відео, ракети “ВІДМОВИЛИСЯ”атакувати Україну:розверталися і вибухали в небі

У Мережі опубліковано відео невдалих запусків ракет з території Бєлгородської області РФ.

У ніч проти 7 липня росіяни здійснили ще один ракетний обстріл Харківської області зі своєї території — сусіднього міста Бєлгорода, розташованого за 40 км від українського кордону.

Як свідчать опубліковані в місцевих Telegram-каналах відео, принаймні дві ракети не змогли досягнути цілі: зробивши дивні кульбіти в повітрі, вони вибухнули в небі одразу після запуску.

Згодом в соцмережах повідомили, що внаслідок падіння однієї з таких ракет, що “відмовилися” атакувати Україні, в Бєлгородській області виникла пожежа.

Про постраждалих та руйнування не повідомлялося, але можна не сумніватися, що російські пропагандисти спробують у всьому звинуватити ЗСУ, запевняючи, нібито ракети були українськими.

Слід нагадати, що російські війська били Харковом та області ще 6 липня, потрапивши по адмінбудинках кількох районів, а також корпусом Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди. Вчора в області від обстрілів постраждали 3 особи.

Повертаючись до теми Білгорода, слідує, що російські окупанти обстрілюють своє ж місто не вперше і не вдруге. Наприклад, вночі 3 липня ракета ЗРПК “Панцир” звалилася на будинок, внаслідок чого загинула родина з Харкова.

Армія України відповідає ворогові на Харківщині, де 5 липня чеські добровольці в бою з підрозділом армії РФ знищила два БТРи, а також захопивши два танки “Т-80”.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Удар Росії ракетами по Харкову показали на відео, ракети “ВІДМОВИЛИСЯ”атакувати Україну:розверталися і вибухали в небі