Угорщина знову повторює риторику Кремля, озвучуючи своє бачення “формули світу”

“Формула миру” для України по-угорськи – це коли за стіл переговорів мають сісти лише Вашингтон та Москва, вважають у МЗС Угорщини.

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто пішов на поводу у російської пропаганди і почав повторювати вголос наративи Кремля щодо їхнього бачення “формули миру” щодо війни в Україні. Це коли усі головні питання вирішуються за спиною у Києва..dialog.ua

Вчора, 22 лютого, угорський міністр провів інтерв’ю місцевій публікації Мадяра Хірлала щодо війни західної війни проти ядерної енергії Російської Федерації.

Сіярто чітко заявив, що для досягнення миру в Україні президенти Сполучених Штатів та Росії повинні сидіти за одним переговорним столом, в той час як він не сказав ні слова про Київ.

Крім того, міністр заявив, що мирні переговори необхідні, щоб ядерна катастрофа не починалася.

Згадав глава міністерства закордонних справ та слова Байдена, вимовлених у Варшаві, та Путін, в Москві вимовили, що Російська Федерація та США були добре обговорювати все за одним столом.

Сіярто закликав терміново сісти за столом переговорів, щоб ядерна війна не розпочалася. Цілком можливо, що він просто виконує порядок від Кремля. 21 лютого Путін заявив, що Російська федерація призупиняється у договорі на початку. Російський диктатор вирішив, що Захід буде наляканий і попросив миру. Однак Байден і Ко не пішли на це, тому Путін вирішив через своїх “в ЄС” знову натякати на загрозу ядерної війни.

Влада в Угорщині ніколи не приховувала своєї проросійської позиції. Будапешт засудив вторгнення російської армії в Україну, проте при цьому всіляко гальмував та гальмує запровадження санкцій проти РФ. Також політики накладають вето на всю європейську фінансову допомогу Україні.

Напередодні Орбан зажадав вивести із списку санкцій чотирьох фізичних осіб РФ, щоб дати добро на продовження санкцій ще на рік.

Також уряд Угорщини забороняє транзит зброї в Україну через свою територію.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )