Украв медалі у ветерана Другої світової: Венедіктова розповіла про мародера, який звірствував у Бучі

Україна ідентифікувала ще одного воєнного злочинця з Росії, який звірствував у Бучанському районі на Київщині до того, як ЗСУ вибили окупантів з регіону. Зокрема, загарбник відібрав нагороди у ветерана Другої світової війни, мародерив та вбив місцевого жителя.

Окупант навіть зробив фото з вкраденими нагородами. Знімок опублікувала на своїй сторінці у Twitter генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова у неділю, 11 червня.

За її словами, важко представити, чим керувався солдат російської окупаційної армії, коли вішав на себе відзнаки українського ветерана.
Окупант сфотографувався з награбованими нагородами

“Чим може керуватись солдат РФ (на фото), який одягнув на себе нагороди, які він відібрав у ветерана Другої світової? Він підсвідомо копіює дії вищого керівництва РФ – краде історію. Цей солдат також підозрюється у мародерстві та вбивстві мешканця села Андріївка Бучанського району”, – написала очільниця ОГП.
Скриншот повідомлення Ірини Венедіктової у Twitter

Відео дня:

Нагадаємо: за словами Венедіктової, правоохоронці ідентифікували особи 90 російських військовослужбовців, які здійснили воєнні злочини в Україні. Прокуратура вже почала притягувати їх до відповідальності, зокрема за вбивства цивільних, сексуальне насильство, катування.

Генпрокурорка наголосила, що вже є три вироки суду щодо російських військовослужбовців, які “дуже важливі для української держави та світової спільноти”.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Украв медалі у ветерана Другої світової: Венедіктова розповіла про мародера, який звірствував у Бучі