Connect with us

Новини

Україна досягне успіху в контрнаступі та поверне стратегічно важливі території – Білий дім

Published

on

В адміністрації президента США Джо Байдена переконані, що майбутній український контрнаступ буде успішним і призведе до повернення стратегічно важливих територій. Також розвиток подій на полі бою матиме “великий вплив” на будь-які майбутні переговори.

Про це в інтерв’ю телеканалу CNN заявив радник президента США з питань національної безпеки Джейк Салліван. Щоправда, яких саме територій і коли – він не уточнив.

“Довгоочікуваний український контрнаступ призведе до повернення стратегічно важливих територій. Скільки саме і в яких місцях – це буде залежати від розвитку подій на місці, коли українці почнуть цей контрнаступ. Але ми віримо, що в цьому контрнаступі українці досягнуть успіху”, – сказав Салліван.

Він також висловив думку, що розвиток подій на полі бою матиме “великий вплив” на будь-які майбутні переговори.

Advertisement

“Президент Зеленський сам сказав, що ця війна врешті-решт завершиться дипломатичним шляхом”, – додав Салліван.

Нагадаємо, ексдиректор ЦРУ генерал Девід Петреус висловив переконання, що контрнаступ Сил оборони України буде вражаючим. На його думку, ця стратегічна операція досягне кульмінації вже в перші три-чотири доби.

А видання The Washington Post повідомило, що, готуючись до звільнення тимчасово окупованих територій, ЗСУ розпочали розмінування. Вони позбавляються від першої перешкоди на своєму шляху напередодні контрнаступу.

Карта війни в Україні
Прокоментуйте:
Advertisement