Connect with us

Різне

Україна фундаментально змінила сучасну війну – у НАТО вражені успіхами ЗСУ

Published

on

Характер сучасної війни фундаментально змінений діями українських військових на полі бою у війні з РФ. “Україна фундаментально змінила сучасну війну. Ми бачили дуже цікаву комбінацію цивільно-військового співробітництва”, – заявив глава військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер, передають Патріоти України.

Він нагадав про те, що раніше Ілон Маск надав Starlink і це дозволило Україні задіяти супутникові системи. Представник НАТО звернув увагу на те, що українські військові дуже креативно використовують західне озброєння, іноді так, як сили Альянсу ніколи не випробували його в “нормальних” умовах.

Наприклад, українці встановлювали на автомобільному шасі системи, зазвичай використовувані на воді, і застосовували їх проти російських морських цілей.

Він пояснив: “Це ті речі, які дуже цікаво бачити. З іншого боку, тренування в країнах НАТО з 2014 року дозволили українській армії змінити спосіб ведення війни від застарілого построссійского стилю, який спостерігався деякий час назад, до більш сучасного”.

Advertisement

Офіцер НАТО каже, що ЗСУ змінили спосіб військового управління, коли виконання завдання залишається на максимально низькому тактичному рівні. При цьому Бауер навів приклад досвіду Харківського наступу ЗСУ, коли маленькі тактичні одиниці, на кшталт взводу потужністю до 30 військових на чолі з молодим лейтенантом, брали на себе ініціативу і швидко відповідали на зміни ситуації на полі бою.

Прокоментуйте:
Advertisement