Connect with us

Новини

Україна готує масштабний удар, військовий експерт розповів подробиці: “Протягом кількох годин…”

Published

on

Військовий експерт Роман Світан розповів про підготовлений масштабний удар.

Військовий експерт Роман Світан розповів, який сюрприз підготувала Україна. Фахівець поділився своєю думкою в інтерв’ю “Фабриці новин”.

ЗСУ, ракети, запуск ракет, пво

“Точно побачать масовану ракетну атаку даними засобами поразки від нуля до 250 кілометрів. По всіх військових об’єктах. Здебільшого це будуть паливоприймачі, це будуть склади боєприпасів, а також командні пункти розвідані. Це будуть місця дислокації російських військовослужбовців, як у Юріївці, ми ж не лише одну Юріївку змалювали. Ми змалювали все розташування російських військ і тому ці цілі вже визначені. Це буде такий масштабний удар протягом кількох годин або може бути навіть днів”, – розповів фахівець.

Роман Світан додав, що удару буде завдано прямо перед рухом українських військ. Прориви в України навряд чи будуть на 20-50 кілометрів, бо складно це зробити без авіації, але вибиватиме російські війська і випалюватиме з першої лінії фронту. Після цього підуть друга та третя лінії, а потім ЗСУ займуться знищенням гарнізонної структури в тилу противника. Цей рух українці зможуть побачити вже найближчим часом, але спочатку буде масований ракетний удар по окупантах.

ВСУ, поле бою, війна
Прокоментуйте:
Advertisement