Україна має сформувати танковий кулак, після ударів якого Росія вже не підніметься, — Зеленський

Володимир Зеленський прокоментував масову передачу зброї Україні. Президент подякував усім країнам, які приєдналися до “танкової коаліції”.

Про це він розповів у своєму Telegram-каналі. Важливим фактом помітних успіхів на фронті є навчання українських солдатів (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

“Сьогодні день надзвичайно приємних новин для України. Є танкова коаліція. Є рішення про відкриття постачання танків для нашої оборони – сучасних танків”, – повідомив Зеленський.

Президент України подякував усім партнерам за готовність постачати нашій країні сучасну зброю і, зокрема, танки.

“Все це доводить найважливіший факт для світу зараз – факт, що свобода лише міцнішає. І те, як об’єднано всі ми працюємо для посилення свободи, захисту України та Європи, – це історичне досягнення лідерів, які працюють зараз”, – додав він.

Як заявив Володимир Зеленський, важливим питанням наразі є швидкість та обсяг постачань, а також можливість навчання українських військових. Мета української армії – формування танкової групи, якій не зможе протистояти супротивник.

“Ще одне. Я дякую за дуже зворушливі слова підтримки та вітання, які почув і побачив від багатьох дуже різних людей. І побажання у нас із вами одне по суті – загальне побажання: перемога. Робимо все заради перемоги України. І вона буде. Слава Україні!” – підсумував президент.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )