Україна може завдати нищівного удару по Кремлю, атакувавши Кримський міст, – генерал ВПС США

Колишній командувач військ НАТО Філіп Брідлав заявив, що Україна може завдати нищівного удару по Кремлю, атакувавши міст через Керченську протоку, що з’єднує материкову частину РФ з тимчасово окупованим Кримом. Для цього можна використати ракети Harpoon.

Він поділився своєю думкою у коментарі The Times. За словами колишнього верховного головнокомандувача союзних сил США та НАТО в Європі, генерала ВПС США у відставці, атака на міст повністю виправдана агресією РФ проти України з усіх боків. war.obozrevatel.com

“Кримський міст DASH є законною метою”, – переконаний Брідлав. Його думка зміцнилася після чергового ракетного удару російських окупантів по Краматорську 7 липня. Через обстріл у місті знову загинули мирні жителі.

Нагадаємо, раніше за допомогою протикорабельних ракет Harpoon, які надала Україні Данія, ЗСУ підбили ворожий буксир “Василий Бех”.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше генерал-майор Збройних сил України Дмитро Марченко заявив, що Кримський міст є ціллю номер один для наших захисників. По ньому завдадуть удару після того, як українські військові отримають обіцяну зброю.

Радник глави Міністерства внутрішніх справ Віктор Андрусів висловив думку, що Кримський міст точно буде зруйнований, однак потрібно підібратися ближче до Азовського моря.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Україна може завдати нищівного удару по Кремлю, атакувавши Кримський міст, – генерал ВПС США