Україна отримає безпрецедентну військову допомогу від 9 країн НАТО

Дев’ять європейських країн пообіцяли Україні безпрецедентну військову допомогу на фоні війни із Росією.

Попри цілі Москви, західна підтримка України продовжується. Антипутинська коаліція за останні 11 місяців не лише не ослабла, а й готова посилити підтримку Києва та дати відсіч агресору.

19 січня дев’ять країн Європи підписали “Талінську декларацію”, яка містить зобов’язання військової допомоги Україні під час війни з РФ.dialog.ua

Серед підписантів міністри оборони Великої Британії, Естонії, Латвії, Литви та Польщі, а також представники Данії, Нідерландів, Словаччини та Чехії, пише “ЄП”.

Союзники Києва засудили атаки армії РФ на критичну інфраструктуру України та терор мирних жителів, заявивши про намір продовжити підтримку офіційного Києва у боротьбі за незалежність та суверенітет країни.

“Ми гарантуємо, що глобальна військова підтримка буде максимально стратегічною та скоординованою”, – йдеться у декларації.

Дев’ять європейських країн гарантували Україні безпрецедентну допомогу, яка включатиме надання танків, засобів ППО та протиракетної оборони. Завдяки цій допомозі ЗСУ матимуть можливість прицільно вражати логістичні та командні вузли супротивника на окупованій території.

Союзники закликали інших членів НАТО активізувати допомогу Україні для перемоги у 2023 році.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN