Connect with us

Новини

Україна віддала Росії ракети Х-22 в рахунок боргів за газ: Ігнат розповів, скільки у ворога залишилося ракет даного типу. Відео

Держава-терорист Росія може мати іще сотні ракет Х-22, які не можуть збивати Збройні сили України. Наша держава також раніше володіла боєприпасами такого типу, але передала частину з них Росії як оплату боргів за газ, а решту утилізувала, порізавши на металолом.

Про це на брифінгу в медіацентрі “Україна – Укрінформ” розповів речник Повітряних сил ЗС України Юрій Ігнат. Він вкотре наголосив, що ракети Х-22 неможливо збити тими засобами ППО, які Україна наразі має на озброєнні (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

Речник зазначив, що терористи РФ, які завдали удару по Дніпру 14 січня, дислокуються зараз на аеродромі “Шайківка” в Росії і нагадав, що українські спецслужби вже з’ясували їх особи. Ігнат висловив упевненість, що їх неодмінно буде покарано.

Він зауважив, що сьогодні досить просто знайти такі списки та поіменно дізнатися про всіх – і тих, хто виконував наказ, і тих, хто його віддавав.

Advertisement

Нагадаємо: раніше у ЗСУ повідомили, що не мають вогневих засобів, здатних збивати ракети Х-22, яких від початку військової агресії Росії по території України було випущено понад 210.

“Тільки ЗРК, які в перспективі можуть бути надані Україні західними партнерами (йдеться про такі системи, як Patriot PAC-3 або SAMP-T), здатні перехоплювати ці повітряні цілі”, – заявили у ПС ЗСУ.

Прокоментуйте:
Advertisement