Україні допоможе пройти опалювальний сезон “Велика сімка”: глава МЗС Німеччини пообіцяла “зимову” підтримку

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила, що країни Великої сімки скоординують свої зусилля, щоб допомогти Україні пройти опалювальний сезон. При цьому вона заявила, що президент РФ Володимир Путін поринає у нелюдяність, намагаючись зруйнувати енергетичну систему України.

Заяву глави МЗС процитувало видання DER SPIEGEL. “За спільними санкціями, які ми ініціювали, тепер слідує спільна зимова допомога, що надається партнерами G7”, – йдеться в заяві.

Бербок заявила, що країни “Великої сімки” не погодяться з тим, що РФ процвітає у своїй стратегії руйнування України. “Ми не погодимося з тим, що він сподівається, що міжнародна згуртованість буде порушена”, – додала вона. .

Бербок звинуватила президента Росії Володимира Путіна в тому, що він ще глибше занурюється у нелюдство через напади на енергетичну інфраструктуру України. Німеччина вже запустила понад сто генераторів для стабілізації електромережі. Крім того, поставляються обігрівачі, насоси, житлові та санітарні контейнери, ліжка, ковдри та намети.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN