Українка хотіла отримати “виплати від держави”, але втратила всі гроші: у поліції зробили попередження

“Виплати від держави кожному громадянину України» – на таке оголошення натрапила мешканка Тернополя у соцмережі.

Як передає національна поліція Тернопільської області, перейшовши за посиланнями, вона ввела запитувану інформацію – номер телефону та пароль до онлайн-банкінгу.

Далі, вважаючи, що підтверджує надходження коштів, жінка надала доступ до своїх банківських карт. Як наслідок, втратила усі гроші, що були на картці. У рамках кримінального провадження поліцейські встановлюють усі обставини правопорушення та особу зловмисника.

мобільний телефон, мобілка, дзвінок

 

Працівники поліції застерігають: не відкривайте (принаймні під час воєнного стану) жодні посилання в месенджерах, соціальних мережах, SMS, адже ви не можете знати, що за ними приховано та куди вони ведуть.

Не вірте заголовкам, які обіцяють вам якісь виплати. Інформацію про програми підтримки від держави завжди публікують офіційні джерела (домен gov.ua). Також відповідні сповіщення з’являються в «Дії».

Не вводьте на сторонніх сайтах дані своєї картки. Навіть якщо ви маєте отримати гроші від держави, така заявка оформлюється через застосунок «Дія», усе підтягується автоматично.

Пам’ятайте, що фішинг розрахований на неуважних і технічно неосвічених людей, як правило старшого покоління. Тому попередьте своїх батьків, дідусів і бабусь про подібні шахрайські дії!

поліція, поліцейський, патрульна поліція

Прокоментуйте:

Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Останній союзник путіна в Європі відшив росію. Тільки подивіться що заявила Угорщина Влада Угорщини закликала Кремль до негайного припинення вогню в Україні. Керівництво Угорщини засудило президента РФ Володимира Путіна, який заявив про “територіальні претензії Будапешта до України”. В угорському зовнішньополітичному відомстві закликали Кремль до негайного припинення бойових дій і заявили про неприпустимість висловлювань, які посилюють конфлікт, повідомляє Index. У МЗС Угорщини повідомили, що російській стороні замість подібних висловлювань слід зосередитись на терміновому припиненні вогню в Україні та поверненні до мирних переговорів. Днями Путін заявив, що такі країни, як Угорщина, Румунія та Польща, нібито можуть мати територіальні претензії до України. У Бухаресті та Варшаві миттєво відреагували на висловлювання російського президента: у Румунії запевнили, що країна не має жодних намірів зазіхати на українські землі, а в Польщі звинуватили главу Кремля у поширенні дезінформації. Діалог.UA